Ve dnech 27.4. a 30.4.2019 jsme se zúčastnili Mistrovství světa v Parahockeji. Fandili jsme nejen týmu české reprezentace , ale také týmu Kanady. Projekt Para hockej jsme ve škole zahájili již v únoru, kdy si děti mohli vyzkoušet jak para sportovci hrají hokej, košíkovou a další aktivity s tímto spojené. Dále vyráběli zmenšené vlajky , stříhali lístečky a naše p. asistentka Renáta Nejedlíková nám ušila krásné vlajky. Žákyně školy, které chodí do mažoretek z klubu Elité doplnily už tak skvělou atmosféru, která v Osravar Aréně byla.
Děkujeme :)







