V pondělí 25.2.2019 žáci 5.A a 5.B vyměnili sezení v lavicích za Den s parahockeyem. V Ostravě se v dubnu koná Mistrovství světa v paralympijském hockeji a my budeme u toho jako zástupci fanoušků týmu Kanady, kterou si děti vylosovaly. Formou hodinové přednášky se žáci seznámili se základními informacemi o tomto náročném sportu handicapovaných. Největším zážitkem ovšem bylo zkusit si sporty na vlastní kůži. Jak to dětem šlo se podívejte ve fotogalerii :)






